BASIC MINI SKI SIMULATOR - symulator narciarski

2 572,00 zł
W magazynie
SKU
BASIC MINI SKI SIMULATOR - symulator narciarski

OPIS

Symulatory narciarskie BASIC MINI są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci o wzroście do 145 cm, ale nadają się również do ćwiczeń aerobikowych o niskiej intensywności dla dorosłych. To nowa maszyna narciarska z naszej znanej serii symulatorów narciarskich Pro i bardzo przydatny produkt do uzyskiwania sprawności, koordynacji i równowagi. Wyjątkowe wykorzystanie ćwiczeń grupowych. Zalecany dla instytucji zajmujących się wychowaniem fizycznym dzieci i młodzieży.

CECHY

KOSZYK TYPU B

Wózek typu B jest przeznaczony dla zwykłych i zaawansowanych narciarzy. Ma możliwość ustawienia dwóch pozycji pedału, w zależności od wzrostu. Podczas treningu stoisz na pedałach. Na spodzie wózka typu b znajduje się kilka elastycznych pasków, które można regulować w zależności od wagi.

Kompatybilny z ramą Radical, ramą Power i ramą Race.

OGRANICZNIK NART

Krawędziowy ogranicznik nart zapobiega gwałtownym wstrząsom podczas kończenia skrętu. Jest dobry dla twojego ciała, ponieważ pochłania wstrząsy i zapewnia przyjemniejszy trening.

LINY ELASTYCZNE

Wózek symulatora narciarskiego ma u dołu elastyczne liny. Elastyczne liny muszą być dostosowane do wagi trenującego. Elastyczne liny łatwo się zdejmuje. Dodanie ich z powrotem jest również bardzo łatwe.

PODSTAWOWA RAMA MINI

Ta maszyna narciarska ma ramę podstawową, która zapewnia system wsparcia i uchwyty dla kijków narciarskich. Trzymanie ramy podczas przeróbki pomoże utrzymać równowagę. Bardziej zaawansowani narciarze mogą puścić ramę i ćwiczyć bez użycia rąk lub trzymając kij, jak pokazano na filmach.

PODSTAWOWY MINI UCHWYT NA RĘCE

Uchwyt na ręce zapewnia pewny uchwyt podczas treningu. Możesz zmodyfikować uchwyt na ręce, dodając uchwyt na butelkę do dłuższych treningów. Bardziej doświadczeni narciarze mogą puścić uchwyt podczas treningu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SYMULATOR BASIC MINI SKI 

Podstawowa rama mini
Wózek typu B.
2 x pedały nożne
Mini uchwyt na ręce
Wsparcie systemu treningu online

Wymiary i waga paczki:
Dł. 125 cm x szer. 68 cm x wys. 25 cm, waga 35 kg
Dł. 49,2 cala x szer. 26,7 cala x wys. 9,8 cala, waga 77,2 funtów

Zmontowane:
Dł. 125 cm x szer. 68 cm x wys. 105 cm, waga 33 kg
Dł. 49,2 cala x szer. 26,7 cala x wys. 41,3 cala, waga 72,7 funtów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BASIC MINI SKI SIMULATOR - symulator narciarski