BASIC SKI SIMULATOR - symulator narciarski

Cena promocyjna 3 190,00 zł Normalna cena 3 431,00 zł
W magazynie
SKU
BASIC SKI SIMULATOR - symulator narciarski

OPIS

Podstawowa wiedza i doskonalenie techniki

Najprostszy model z serii PRO SKI-Simulator nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. System ma system wsparcia i oprawy dla kijków narciarskich. Ruch odbywa się w jednej płaszczyźnie. Ten model ma 6 poziomów intensywności i zapewnia efektywny trening techniki, równowagi i koordynacji. BASIC SKI SIMULATOR umożliwia wykonywanie ćwiczeń na nartach w domu i może z niej korzystać cała rodzina. Ćwicząc zaledwie kilka minut dziennie, możesz zwiększyć masę mięśniową, poprawić równowagę ciała i pracować na zmianę. Ćwiczenia na tej maszynie pozwolą na lepsze i bardziej efektywne narciarstwo na stokach narciarskich.

Możesz także zdobyć inny sprzęt Pro Ski, który sprawi, że Twój trening będzie lepszy i bardziej wydajny.

CECHY

KOSZYK TYPU B

Wózek typu B jest przeznaczony dla zwykłych i zaawansowanych narciarzy. Ma możliwość ustawienia dwóch pozycji pedału, w zależności od wzrostu. Podczas treningu stoisz na pedałach. Na spodzie wózka typu b znajduje się kilka elastycznych pasków, które można regulować w zależności od wagi.

Kompatybilny z ramą Radical, ramą Power i ramą Race.

OGRANICZNIK NART

Krawędziowy ogranicznik nart zapobiega gwałtownym wstrząsom podczas kończenia skrętu. Jest dobry dla twojego ciała, ponieważ pochłania wstrząsy i zapewnia przyjemniejszy trening.

OPASKI ELASTYCZNE

Wózek na symulator narciarski ma u dołu elastyczne pasy. Gumki należy dopasować do ciężaru osoby trenującej. Elastyczne paski łatwo się zdejmują. Zamocowanie ich ponownie jest również bardzo łatwe.

RAMA PODSTAWOWA

Ta maszyna narciarska ma ramę podstawową, która zapewnia system wsparcia i uchwyty dla kijków narciarskich. Trzymanie ramy podczas treningu pomoże utrzymać równowagę. Bardziej zaawansowani narciarze mogą puścić ramę i ćwiczyć bez użycia rąk lub trzymając kijki, jak pokazano na filmach.

PEDAŁY NA STOPY

Dodatkowe pochyłe powierzchnie pomagają trenować podwójne ruchy: carving i rotację. Pedały nożne można ręcznie przesuwać dalej lub bliżej siebie, w zależności od wzrostu osoby.

PODSTAWOWY UCHWYT NA RĘCE

Uchwyt na ręce zapewnia pewny uchwyt podczas treningu. Możesz zmodyfikować uchwyt na ręce, dodając uchwyt na butelkę do dłuższych treningów. Bardziej doświadczeni narciarze mogą puścić uchwyt podczas treningu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

PODSTAWOWA MASZYNA

Podstawowa rama
Wózek typu B.
2 x pedały nożne
Uchwyt na ręce
Pełne wsparcie systemu treningu

Wymiary i waga paczki:
Dł. 178 cm x szer. 70 cm x wys. 30 cm, waga 42 kg
Dł. 70 cali x szer. 27,3 cali x wys. 11,7 cali, waga 92,4 funtów

Zmontowane:
Dł. 173 cm x szer. 68 cm x wys. 125 cm, waga 40 kg
Dł. 69 cali x szer. 26,5 cali x wys. 48,7 cali, waga 88 funtów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BASIC SKI SIMULATOR - symulator narciarski