1. IntimateRider

  IntimateRider

  Nasz sklep został stworzony z myślą o aktywnych osobach niepełnosprawnych, które w pełni korzystają z życia i są otwarte na świat oraz wszelkie jego przyjemności. Czasem jednak niepełnosprawność może nas ograniczać, dlatego staramy się pomóc Wam te trudności pokonać. Zapewniamy sprzęty sportowe i nie tylko, bo nie samym sportem żyje człowiek. Dla naszego dobrego samopoczucia oraz zdrowia niezmiernie ważny jest również seks.

  Czytaj więcej »
 2. Narciarstwo alpejskie, czyli sport paraolimpijski dla wszystkich

  Narciarstwo alpejskie, czyli sport paraolimpijski dla wszystkich

  Sporty przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych stają się coraz bardziej popularne i coraz łatwiej dostępne – sprzęty, instruktorzy, obiekty. To, że osoby z niepełnosprawnością uprawiają różne sporty jest zupełnie normalne. Aktywność fizyczna to ogromna przyjemność. Dobra, ale jak życie na kołach utrudnia śnieg to co wtedy? A wskakujemy w monoski i śmigamy po stoku!

  Czytaj więcej »
 3. Wibratory medyczne Viberect i Ferti Care

  Wibratory medyczne Viberect i Ferti Care

  Mamy XXI wiek a dzięki temu, że technika współpracuje z medycyną, niektóre z przeszkód, które stawia przed nami nasz własny organizm odchodzi w niepamięć. W tym artykule skupimy się na seksie, a właściwie to na działaniach wspomagających nasze ciało podczas stosunku. Mamy dla Was garść informacji oraz przydatny sprzęt, który pomoże Wam zwyciężyć z własną niemocą i cieszyć się seksem nawet wtedy, kiedy nasz organizm mówi temu nie. Przed Wami słów kilka o medycznych wibratorach dla mężczyzn.

  Czytaj więcej »
 4. SHOWDOWN – SPORT PARAOLIMPIJSKI DLA NIEWIDOMYCH

  SHOWDOWN – SPORT PARAOLIMPIJSKI DLA NIEWIDOMYCH

  Nazwa showdown może i niewiele mówi laikom sportów osób niepełnosprawnych, ale jest to bardzo interesująca dyscyplina sportu dla niewidomych, niedowidzących i nie tylko…

  Czytaj więcej »
 5. Narciarstwo alpejskie osób niepełnosprawnych

  Narciarstwo alpejskie osób niepełnosprawnych

  Narciarstwo alpejskie osób niepełnosprawnych jest dyscypliną mającą dość spore tradycje. Pierwsze zawody narciarzy niepełnosprawnych odbyły się w roku 1948, w austriackiej miejscowości Badgastein. Od tej pory regularnie organizowane są mistrzostwa świata w tej dziedzinie, a także Puchar Świata oraz Puchar Kontynentalny. Najlepsi zawodnicy w omawianej dyscyplinie pochodzą z państw, w których również sportowcy pełnosprawni osiągają największe sukcesy – a więc z Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Włoch czy Francji.

  Czytaj więcej »
 6. Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz Handbike bocciasport.com

  Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz Handbike bocciasport.com

  Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz Handbike bocciasport.com Wyobraźmy sobie sytuację, w której psuje nam się samochód. Na pewno nie jest to dla nas komfortowa sytuacja. Dla wielu ludzi jest on często głównym środkiem lokomocji. Co wtedy robimy? Dzwonimy do jednego z kilkudziesięciu warsztatów samochodowych i umawiamy się na jego naprawę.

  Czytaj więcej »