Deskorolka elektryczna - Airwheel M3

2 290,00 zł
W magazynie
SKU
Deskorolka elektryczna - Airwheel M3

Deska ta zaprojektowana została z myślą nie tylko o młodych ludziach. Świetny wygląd połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania. Duże koła, wyjątkowo łatwe sterowanie oraz mocny akumulator sprawiają, że deskorolka elektryczna M3 to pojazd, który bardzo szybko znalazł swoją rzeszę fanów.

Jazda Airwheel'em M3 to nic skomplikowanego. Nauka jazdy zajmuje krótki czas, a sama jazda nie różni się niczym od jazdy na klasycznej deskorolce, która umożliwia w szybki sposób codzienne przemieszczanie się. Niska waga sprawia, że deskę można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko będzie to konieczne. 

M3 to zwyczajna deskorolka poszerzona o zdalną opcję jazdy. Sterowanie jednostki zawarte zostało pod deską. Sterowanie odbywa się pilotem trzymanym w ręce i umożliwia jazdę do przodu, oraz hamowanie. Zasięg bezprzewodowego pilota wynosi 10m.

Śledzenie swojej lokalizacji, prędkości jazdy czy stanu baterii odbywa się poprzez sparowanie telefonu z urządzeniem. Specjalną aplikację Airwheel App można pobrać bezpośrednio z naszej strony w zakładce App.

Łączność z aplikacją oprócz śledzenia podstawowych parametrów umożliwia również wybór trybu jazdy. W skali od 1 do 11 ustawiamy prędkość maksymalną, która wzrasta proporcjonalnie wraz z przyspieszeniem.

M3 to deskorolka, która ma być codziennym środkiem transportu. Zastosowano więc w niej większe koła w porównaniu do deski tradycyjnej, które radzą sobie zarówno na równej powierzchni jak i na kostce brukowej czy trawie.

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Deskorolka elektryczna - Airwheel M3