Liberator - Rampa Flip

976,00 zł
W magazynie
SKU
Liberator - Rampa Flip

Liberator Rampa

 

Wsród akcesoriów erotycznych dla osób niepełnosprawnych na szczególną uwagę zasługuje Liberator Rampa. Jest to pochylna poduszka, która pozwala im bezpiecznie uprawiać seks. Jest stabilna i komfortowo podtrzymuje całe ciało. Została zrobiona z pianki o wysokiej gęstości, co zapewnia skuteczne podparcie dla kręgosłupa, nadgarstków czy kolan – nie trzeba już się martwić np. o utrzymanie równowagi.

Liberator Rampa jest polecany dla osób zdrowych, ale też wszystkich tych , którzy mają obniżoną sprawność ruchową powstałą w wyniku wypadku, choroby czy na skutek wieku. Likwiduje wiele barier (kiedy np. leżenie na płasko sprawia kłopot), przy jej użyciu zalożenie partnerowi nóg na biodra nie powoduje już bólu i naprężeń. Pomaga więc i bardzo pozytywnie wpływa na seksualność osób niepełnosprawnych. „To o wiele więcej niż poduszka. To ogromna pomoc i nigdy nie wrócę do uprawiania seksu bez LiberatorRampa” - pisze jedna z uczestniczek.

Ta poduszka i siedzisko zarazem doskonale sprawdza się w połączeniu z IntimateRider, z którym jest w pełni kompatybilna (partnerka znajdująca się na tej samej wysokości co partner może doświadczać głębszej penetracji a jednocześnie - mając dobre podparcie dla tułowia – nie zmęczy się np. w pozycji „na pieska”)

 

Cechy

  • pokrycie z miękkiej mikrofibry (łatwa do zdejmowania, prania i zakładania)
  • odporna na wilgoć
  • stabilizuje i utrzymuje ciężar całego ciała (szeroka podstawa zapewnia stabilność nawet na miękkim podłożu – na materacu np.)
  • daje wsparcie dla kręgosłupa
  • plecy, uda i miednica mają mocniejsze podparcie niż przy zastosowaniu domowych poduszek
  • ułatwiaa wiele pozycji seksualnych - także przy dużej różnicy wzrostu kochanków
  • pogłębia doznania – kąt nachylenia powoduje stymulację punktu G
  • szczególnie pomocna dla osób niepełnosprawnych

 

 

Wymiary Liberator Rampa

długość 86cm

szerokość 61cm

wysokość 30cm

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Liberator - Rampa Flip