Rower elektryczny miejski Airwheel R8

3 999,00 zł
W magazynie
SKU
Rower elektryczny miejski Airwheel R8

Pod klasycznym wyglądem tego miejskiego roweru kryją się bardzo nowoczesne i przede wszystkim praktyczne rozwiązania technologiczne. Bateria nie ingerująca w budowę ramy, bez oporowa konstrukcja czy szeroki zakres regulacji wspomagania. Co jeszcze oferuje nam R8 ?

Airwheel R8 wyposażony został w wymienny akumulator o pojemności 214,6Wh. Piękny wygląd to tylko jeden z jego atutów. Akumulator nie ingeruje w budowę ramy, jest szybko wymienialny oraz zapewnia zasięg na poziomie do 70km

Airwheel R8 zapewnia wiele możliwości jazdy użytkownikowi. 
1. Na rowerze można jechać zupełnie bez pedałowania posługując się tylko manetką gazu
2. Jechać na wspomaganiu pedałowania, tutaj mamy do dyspozycji 16 trybów jazdy (ostatni odblokowuje prędkość 30km/h)
3. Jazda bez wspomagania Airwheel R8 został wyposażony w 7 rzędową przerzutkę tylną.

Praktycznie bez oporowa konstrukcja pozwala na oszczędność energii, płynną, cichą oraz przyjemną jazdę. Ponadto, nawet jeśli rozładuje Ci się akumulator możesz jechać na R8 jak na tradycyjnym rowerze.

Airwheel R8 został wyposażony w tarczowe hamulce (zarówno przednie, jak i tylne) oraz oświetlenie zasilane z akumulatora.

Wbudowany interfejs bluetooth daje możliwość połączenia z urządzeniem mobilnym, na którym zainstalowana jest aplikacja Airwheel APP. Dzięki aplikacji możesz sprawdzić między innymi: aktualną prędkość oraz zasięg. Wbudowany moduł z mapami śledzi i zapisuje przejechaną trasę przez nasza hulajnogę.

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rower elektryczny miejski Airwheel R8