Коляски активного типа

Wózek inwalidzki aktywny jest dużo lżejszy od standardowej wersji wózka inwalidzkiego, pozwalając tym samym użytkownikowi na łatwiejsze poruszanie się i aktywne spędzanie czasu. Mimo stosunkowo niewielkiej wagi, konstrukcja wózka charakteryzuje się większą wytrzymałością. Wózek aktywny umożliwia samodzielne poruszanie się, nawet w trudnym terenie miejskim.

Wózki aktywne można ustawiać według własnych preferencji oraz regulować (m.in. położenie środka ciężkości, kąt oparcia, kąt siedzenia). Aby zapewnić sobie największy możliwy komfort, należy zadbać o to już na etapie wyboru właściwego modelu. Warto dokładnie przemyśleć, jak wózek powinien być skonfigurowany. Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób niepełnosprawnych i oferują przygotowanie wózka inwalidzkiego aktywnego na indywidualne zamówienie.

W sklepie bocciasport.com oferujemy wózki znanych z wysokiej jakości produktów marek: GTM, Kuschall oraz OTTOBOCK . W asortymencie posiadamy szeroki wybór wózków aktywnych dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wózki aktywne dla dzieci i młodzieży dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możliwe jest dobranie wózka w ulubionej barwie. Wózki dziecięce wyposażone są także w pałąk dla rodzica, który umożliwia prowadzenie wózka, oraz zabezpieczenia antywywrotne. Posiadamy również w ofercie szeroki wybór wózków elektrycznych dostosowanych do najbardziej wyjątkowych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wózków sklepu Boccia Sport. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy dobrać model wózka optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

View as Grid List

Items 1-9 of 30

Page
per page
Set Descending Direction
View as Grid List

Items 1-9 of 30

Page
per page
Set Descending Direction