Skuter elektryczny - Airwheel A3

6 699,00 zł
W magazynie
SKU
Skuter elektryczny - Airwheel A3
 

Niezwykle nowoczesny środek transportu z siedzeniem. Kolejny zaskakujący model prezentujący całkowicie odmienną serię. Od dziś możesz wybrać wygodę jaką zagwarantuje Ci z pewnością model A3.

 

Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez balans ciała. Przechylając się do przodu napędzamy urządzenie, prostując się zwalniamy. Skręcanie odbywa się poprzez ruchy kierownicą w płaszczyźnie horyzontalnej.

Ergonomiczne siodełko V-shape oferuje wygodę nawet przy długich podróżach. Dodatkowo w modelu A3 zastosowana tylną amortyzacje.

Airwheel A3 posiada wbudowany wyświetlacz w kierownicy, na którym użytkownik może obserwować prędkość z jaką się porusza, pokonany dystans, stan baterii oraz temperaturę otoczenia. Kolejno dwa piloty służące do obsługi urządzenia.

Za pomocą wbudowanego chipu w urządzeniu istnieje możliwość połączenia się z aplikacją mobilną na smartfonie. Cała wizualizacja wyświetlacza może zostać w łatwy sposób przeniesiona do aplikacji. Aplikacja daje możliwość śledzenia pokonanej trasy czy też lokalizacji urządzenia.

Skuter elektryczny A3 został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 540Wh, co zapewnia zasięg na poziomie 30km - 35km na jednym ładowaniu.  Maksymalna prędkość osiągana przez ten skuter elektryczny to 18km/h.

Wykonana z odlewu aluminiowo-magnezowego, polerowana, odporna na zarysowania obudowa w tonacji biało-pomarańczowej jest lekka i wysoce wytrzymała.

Specjalnie zaprojektowany pomocniczy hamulec w stylu hamulca ręcznego. Umiejscowiony został w lewej części kierownicy, tuż obok wyświetlacza. Łatwo dostępny powoduje, że ruchem jednego palca można wyhamować urządzenie.

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Skuter elektryczny - Airwheel A3