Piłki Dźwiękowe

Jeśli szukasz profesjonalnych piłek dźwiękowych do gry  , koniecznie zajrzyj na stronę sklepu internetowego Bocciasport.com. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór piłek dmarki Handi Life Sport, które są doskonałym wyborem dla osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

Piłki dzwiękowe od Handi Life Sport to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, które cechują się doskonałymi właściwościami lotnymi. Dzięki nim gra  staje się jeszcze bardziej emocjonująca i zabawna. W naszej ofercie znajdziesz zarówno piłki dziwekowe dla początkujących, jak i dla zaawansowanych graczy.

HANDILIFESPORT - OFICJALNY DOSTAWCA IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH W TOKYO 2020

Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, takich jak specjalne rękawice czy torby na piłki, dzięki którym gra w dziwek będzie jeszcze wygodniejsza. Zajrzyj na stronę Bocciasport.com i znajdź piłki dziwekowe Handi Life Sport, które spełnią Twoje oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości, chętnie służymy pomocą i radą. Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie piłki dziwekowe będą najlepsze dla Ciebie. Handi Life Sport to pochodząca z Danii największa na świecie firma produkująca sprzęt i akcesoria sportowe dla osób niewidomych i słabowidzących a t także oficjalny dostawca sprzętu do Igrzysk paraolimpijskich. W ofercie znajdziecie min. najwyższej jakości, profesjonalny cetyfikowany przez IBSA sprzęt; piłki, paletki, okulary sportowe, gogle z pełną ochroną oczu, stoły do showdown oraz bramki do goalball. A także akcesoria do takich dyscyplin sportu o jak: goalball, showdown, blind football, blind basket, blind tennis, 5 a side, blind soccer, power soccer torball, blind footsal. Ponadto szeroką gamę gier,oraz wielozadaniowych, treningowych piłek dźwiękowych dla osób z uszkodzeniem narządu wzroku. Nasze piłki dźwiękowe również świetnie nadają się do tzw treningu zmysłów oraz zadań typu team building szeroko stosowanych w dużych firmach oraz korporacjach

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący