Sprzęt dla Niewidomych

Jeśli szukasz specjalistycznego sprzętu dla osób niewidomych, i słabowidzących to jesteś we właściwym miejscu. Na stronie bocciasport.com znajdziesz szeroki wybór produktów, które poprawią twój komfort życia, pracy, nauki, oraz ułatwią codzienne funkcjonowanie.

są to między innymi: dyktafony mówiące, drukarki brajlowskie lupy i powiększalniki,   akcesoria codziennego użytku , komputery, akcesoria, laski orientacyjne, białe laski, lupy optyczne, mówiące wagi i płynomierze,  a także specjalnie zaprojektowane telefony komórkowe, umożliwiające osobom niewidomym wykonywanie połączeń i korzystanie z różnego rodzaju aplikacji. Klawiatury powiększone oraz komputery dla niewidomych

Nasz sklep jest miejscem, gdzie osoby niewidome i słabowidzące znajdą sprzęt, który pozwoli im na pełne uczestnictwo w życiu społecznym i uprawianie ulubionych dyscyplin   Wszystkie produkty są starannie dobrane i sprawdzone przez ekspertów, aby zapewnić ich jak najwyższą jakość i skuteczność. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 143

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 143

na stronę
Ustaw kierunek malejący