STANDARD SKI SIMULATOR - standardowy symulator narciarski

Cena promocyjna 5 800,00 zł Normalna cena 6 867,00 zł
W magazynie
SKU
STANDARD SKI SIMULATOR - standardowy symulator narciarski

OPIS

Standardowy symulator jazdy na nartach zapewnia ten sam rodzaj ćwiczeń co podstawowa maszyna, ale został dodatkowo ulepszony o rewolucyjny komputer sterujący ST, który zapewnia dodatkowe informacje na temat jakości treningu za pomocą ekranu dotykowego LCD. Standardowa maszyna najlepiej nadaje się dla doświadczonych narciarzy. ST ostrzega użytkownika o nieprawidłowej postawie kostki, kolana i biodra.

Komputer sterujący ST monitoruje Cię na każdym kroku i dostarcza dźwiękowe ostrzeżenia o niewłaściwych skrętach. Maszyna pomoże ci poprawić postawę i zoptymalizować nacisk wywierany na pojedynczą „nartę” podczas zjeżdżania z zakrętu.

Możesz także zdobyć inny sprzęt Pro Ski, który sprawi, że Twój trening będzie lepszy i bardziej wydajny.

CECHY

WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz symulatora jazdy na nartach zawiera informacje o treningu. Kolorowy ekran pokazuje pozycję pedałów nożnych. Sporządzi wykres wszystkich zwrotów i da ci statystyki dotyczące treningu.

OPASKI ELASTYCZNE

Wózek na symulator narciarski ma u dołu elastyczne pasy. Gumki należy dopasować do ciężaru osoby trenującej. Elastyczne paski łatwo się zdejmują. Zamocowanie ich ponownie jest również bardzo łatwe.

KOMPUTER STERUJĄCY ST

Komputer treningowy symulatora PROSKI to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które zapewnia krytyczną ocenę treningu narciarskiego przeprowadzonego na symulatorze PROSKI. Komputer treningowy symulatora PROSKI wykorzystuje najnowocześniejsze magnetyczne czujniki kąta i położenia, których odczyty są przetwarzane za pomocą zaawansowanych algorytmów decyzyjnych, które zostały opracowane przy pomocy najlepszych specjalistów narciarskich i trenerów w celu uzyskania najdokładniejszych wyników. Komputer treningowy symulatora PROSKI obsługuje różne poziomy trudności, umożliwiając korzystanie z niego wszystkim grupom użytkowników, od początkujących po profesjonalistów. Wyniki dostarczone przez komputer treningowy symulatora PROSKI mogą pomóc poprawić technikę jazdy na nartach i ogólną wydajność jazdy na nartach użytkownikom w każdym wieku. Kontroluje proces szkolenia i jest przeznaczony dla modelu Standard i Professional.

Wszystkie wyniki są zapisywane i wyświetlane w pamięci flash, którą można podłączyć przez USB. Pozwala to na dokładną ocenę szkolenia. Ponadto wszystkie dane mogą być reprezentowane w postaci wykresów dla każdej nogi osobno. Komputer pokazuje bieżący postęp fizyczny i automatycznie przypisuje użytkownika do właściwej grupy wydajności.

Parametry techniczne:
• 10 »wyświetlacz
• Przegląd / ocena wszystkich parametrów ruchu
• Funkcja TEST dla klasyfikacji wydajności użytkownika
• Tryb treningu: slalom / slalom gigant
• Zapis treningu z pamięci flash
• Analiza szkolenia i graficzna reprezentacja danych

KOSZYK SYMULATORA SKI

Wózek symulatorów narciarskich ma 2 pedały, na których stoisz podczas treningu. Na spodzie znajdują się elastyczne pasy, które należy dopasować do wagi trenującego.

STANDARDOWY UCHWYT NA RĘCE

Standardowy uchwyt na ręce jest dostarczany z komputerem sterującym ST. Uchwyt na ręce zapewnia pewny chwyt w celu bezpiecznego wejścia i wyjścia z maszyny. Podczas treningu komputer sterujący ST wyświetla dane dotyczące treningu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

STANDARDOWY SYMULATOR

Podstawowa rama
Wózek typu S.
2 x pedały nożne
Uchwyt na ręce
Pełne wsparcie systemu treningu
Komputer sterujący ST

Wymiary i waga paczki:
Dł. 178 cm x szer. 70 cm x wys. 30 cm, waga 42 kg
Dł. 70 cali x szer. 27,3 cali x wys. 11,7 cali, waga 92,4 funtów

Zmontowane:
Dł. 173 cm x szer. 68 cm x wys. 125 cm, waga 40 kg
Dł. 69 cali x szer. 26,5 cali x wys. 48,7 cali, waga 88 funtów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STANDARD SKI SIMULATOR - standardowy symulator narciarski