Wózki Inwalidzkie

Bogaty asortyment pozwala na zakup wózka, który będzie odpowiedni nie tylko pod względem wymiarów, ale także prowadzonego stylu życia. Niepełnosprawność nie musi przecież w dzisiejszych czasach oznaczać wykluczenia, ograniczeń.

Nowoczesny wózek inwalidzki dla dzieci lub osoby dorosłej umożliwia samodzielne poruszanie się wewnątrz budynków, w przestrzeni miejskiej, a także uprawianie sportu. Niektóre modele wózków są dodatkową pomocą w procesie rehabilitacji osoby niepełnosprawnej. Czy to wózek inwalidzki dla dzieci, czy dla dorosłych, zanim przystąpimy do zamówienia, należy zastanowić się, jakie funkcje będzie spełniał i tym kierować się w wyborze.

W ofercie BocciaSport .com znajdziemy:

* Wózki aktywne - do wydajnego i stosunkowo szybkiego przemieszczania się na zewnątrz pomieszczeń.

* Wózki wielofunkcyjne - pełnią dodatkowe funkcje terapeutyczne (np. możliwość pionizacji użytkownika).

* Wózki pasywne - są dobierane do wymiarów antropometrycznych ich użytkownika, są jednak skonfigurowane w sposób zapewniający jak największą stabilność siedzenia i możliwość asysty osoby drugiej kosztem zmniejszenia mobilności,

* Rowery z napędem ręcznym - są wyposażone w korbowy mechanizm napędowy, służą do rekreacji i nie nadają się do przemieszczania wewnątrz pomieszczeń.

* Wózki uniwersalne - służą do doraźnego transportu wewnątrz instytucji (np. szpitale, lotniska).

* Wózki terenowe - są wyposażone w szerokie niskociśnieniowe opony umożliwiające poruszanie się w trudnym terenie.

* Wózki sportowe - produkuje się w wielu odmianach, każda jest dedykowana do uprawiania konkretnej dyscypliny sportu (np. tenisa, koszykówki, rugby, szermierki, wyścigów szosowych, zjazdów górskich itd.),

* Wózki aktywne - są indywidualnie dopasowywane do ich użytkownika, a ich konfiguracja ułatwia samodzielne pokonywanie niektórych przeszkód architektonicznych, urbanistycznych i terenowych. Zwiększona mobilność jest uzyskana kosztem zmniejszonej funkcji ortotycznej wózka. Podstawowe narzędzie rewalidacji osób po urazach rdzenia kręgowego.

* Wózki dla dzieci - są indywidualnie dopasowane do użytkownika. Ich konstrukcja zakłada zwiększoną stabilność oraz możliwość popychania przez osobę towarzyszącą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10-18 z 86

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. BATEC MANUAL
  BATEC MANUAL
  13 300,00 zł
 2. BATEC QUAD RAPID
  BATEC QUAD RAPID
  28 000,00 zł
 3. BATEC RAPID
  BATEC RAPID
  26 000,00 zł
 4. BATEC QUAD ELECTRIC
  BATEC QUAD ELECTRIC
  Cena promocyjna 21 900,00 zł Normalna cena 25 400,00 zł
 5. BATEC ELECTRIC
  BATEC ELECTRIC
  Cena promocyjna 24 990,00 zł Normalna cena 26 000,00 zł
 6. BATEC QUAD HYBRID
  BATEC QUAD HYBRID
  27 860,00 zł
 7. BATEC HYBRID
  BATEC HYBRID
  24 690,00 zł
 8. GTM Gladiator
  GTM Gladiator
  10 900,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10-18 z 86

na stronę
Ustaw kierunek malejący