Aktywne

Wózek inwalidzki aktywny jest dużo lżejszy od standardowej wersji wózka inwalidzkiego, pozwalając tym samym użytkownikowi na łatwiejsze poruszanie się i aktywne spędzanie czasu. Mimo stosunkowo niewielkiej wagi, konstrukcja wózka charakteryzuje się większą wytrzymałością. Wózek aktywny umożliwia samodzielne poruszanie się, nawet w trudnym terenie miejskim.

Wózki aktywne można ustawiać według własnych preferencji oraz regulować (m.in. położenie środka ciężkości, kąt oparcia, kąt siedzenia). Aby zapewnić sobie największy możliwy komfort, należy zadbać o to już na etapie wyboru właściwego modelu. Warto dokładnie przemyśleć, jak wózek powinien być skonfigurowany. Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób niepełnosprawnych i oferują przygotowanie wózka inwalidzkiego aktywnego na indywidualne zamówienie.

W sklepie bocciasport.com oferujemy wózki znanych z wysokiej jakości produktów marek: GTM, Kuschall oraz OTTOBOCK . W asortymencie posiadamy szeroki wybór wózków aktywnych dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wózki aktywne dla dzieci i młodzieży dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możliwe jest dobranie wózka w ulubionej barwie. Wózki dziecięce wyposażone są także w pałąk dla rodzica, który umożliwia prowadzenie wózka, oraz zabezpieczenia antywywrotne. Posiadamy również w ofercie szeroki wybór wózków elektrycznych dostosowanych do najbardziej wyjątkowych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wózków sklepu Boccia Sport. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy dobrać model wózka optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 30

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Avantgarde Clt 4
  Avantgarde Clt 4
  6 970,00 zł
 2. Ottobock Zenit R
  Ottobock Zenit R
  9 375,00 zł
 3. Avantgarde Clt 4
  Avantgarde Clt 4
  6 970,00 zł
 4. Ottobock - Zenit
  Ottobock - Zenit
  13 000,00 zł
 5. KUSCHALL COMPACT
  KUSCHALL COMPACT
  9 200,00 zł
 6. KUSCHALL ULTRA LIGHT
  KUSCHALL ULTRA LIGHT
  9 000,00 zł
 7. KUSCHALL CHAMPION
  KUSCHALL CHAMPION
  9 800,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 30

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący