Aktualnie pracujemy nad poprawieniem serwisu, do składania zamówień zapraszamy ponownie później.

Aktywne

Wózek inwalidzki aktywny jest dużo lżejszy od standardowej wersji wózka inwalidzkiego, pozwalając tym samym użytkownikowi na łatwiejsze poruszanie się i aktywne spędzanie czasu. Mimo stosunkowo niewielkiej wagi, konstrukcja wózka charakteryzuje się większą wytrzymałością. Wózek aktywny umożliwia samodzielne poruszanie się, nawet w trudnym terenie miejskim.

Wózki aktywne można ustawiać według własnych preferencji oraz regulować (m.in. położenie środka ciężkości, kąt oparcia, kąt siedzenia). Aby zapewnić sobie największy możliwy komfort, należy zadbać o to już na etapie wyboru właściwego modelu. Warto dokładnie przemyśleć, jak wózek powinien być skonfigurowany. Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób niepełnosprawnych i oferują przygotowanie wózka inwalidzkiego aktywnego na indywidualne zamówienie.

W sklepie bocciasport.com oferujemy wózki znanych z wysokiej jakości produktów marek: GTM, Kuschall oraz OTTOBOCK . W asortymencie posiadamy szeroki wybór wózków aktywnych dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wózki aktywne dla dzieci i młodzieży dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możliwe jest dobranie wózka w ulubionej barwie. Wózki dziecięce wyposażone są także w pałąk dla rodzica, który umożliwia prowadzenie wózka, oraz zabezpieczenia antywywrotne. Posiadamy również w ofercie szeroki wybór wózków elektrycznych dostosowanych do najbardziej wyjątkowych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wózków sklepu Boccia Sport. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy dobrać model wózka optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 29

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Ottobock Zenit R
  Ottobock Zenit R
  9 375,00 zł
 2. Avantgarde Clt 4
  Avantgarde Clt 4
  Cena promocyjna 6 190,00 zł Normalna cena 6 970,00 zł
 3. Ottobock - Zenit
  Ottobock - Zenit
  13 000,00 zł
 4. KUSCHALL COMPACT
  KUSCHALL COMPACT
  9 200,00 zł
 5. KUSCHALL ULTRA LIGHT
  KUSCHALL ULTRA LIGHT
  9 000,00 zł
 6. KUSCHALL CHAMPION
  KUSCHALL CHAMPION
  9 800,00 zł
 7. KUSCHALL R-33
  KUSCHALL R-33
  14 300,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 29

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący