Zestaw IntimateRider + Liberator Rampa

2 512,00 zł
W magazynie
SKU
Zestaw IntimateRider + Liberator Rampa

Zestaw IntimateRider + Liberator Rampa

 

Seks partnerów z czasem staje się coraz dojrzalszy i… wymagający. Aby pożądanie i miłość wciąż rozkwitały - oczekujemy od kochanka nie tylko sprawności, ale też pomysłowości i elementów zaskoczenia. Wszystkim osobom niepełnosprawnym ruchowo urozmaicenie i pomoc w sypialni zapewni Liberator Rampa.

 

Liberator Rampa

Jest to pochylne siedzisko i oparcie, które nadaje się do położenia na podłodze albo na łóżku, w celu przyjęcia wygodnej pozycji seksualnej. Rampa daje partnerce podparcie dla pleców czy wygodne klękanie – w zależności od potrzeb – na różnej wysokości względem partnera. To tylko niektóre jej zastosowania, niemniej warto podkreślić, że jej kąt nachylenia pozwala uzyskać najwyższą stymulację kobiecych narządów.

 

IntimateRider

Mężczyźni (szczególnie po urazzie rdzenia kręgowego), którzy nie mogą samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu z powodu niepełnosprawności ruchowej, mogą prowadzić aktywne życie intymne za sprawą IntimateRider. Dzięki temu urządzeniu pożycie z partnerką wbrew obiegowym opiniom nie odbiega od tzw. normy i zależy wyłącznie od ich pomysłowości. Chorzy naprawdę zapominają o wózku inwalidzkim, kiedy decydują się na miłość fizyczną z użyciem IntimateRider.

Liberator Rampa (poduszka i siedzisko zarazem ) doskonale sprawdza się w połączeniu z IntimateRider, ponieważ dzięki zestawieniu tych dwóch akcesoriów partnerka w czasie aktu znajduje się na tej samej wysokości co partner. Dzięki usytuowaniu miednicy na właściwej wysokości i pod odpowiednim kątem, może doświadczać głębszej penetracji. Jednocześnie ma dobre podparcie dla tułowia, dzięki czemu szybko się nie zmęczy (np. w pozycji „na pieska”).

(dokładny opis krzesła IntimateRider patrz na sąsiedniej stronie)

 

 

Cechy Liberator Rampa

  • pokrycie z miękkiej mikrofibry (można prać w pralce)
  • odporna na wilgoć
  • stabilizuje i utrzymuje ciężar całego ciała
  • daje wsparcie dla kręgosłupa i kończyn
  • ułatwiaa wiele pozycji seksualnych

 

 

Wymiary Liberator Rampa

długość 86cm

szerokość 61cm

wysokość 30cm

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw IntimateRider + Liberator Rampa